购买 SIT1602BI-82-18E-3.570000Y | SIT1602BI-82-18E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-18E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-18E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-18E-3.570000Y?
1825Y0100560JCR 1825Y0100560JCR Knowles Syfer, CAP CER 56PF 10V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1808Y6K00150FCR 1808Y6K00150FCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 6KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MVE16VC101MF55TP MVE16VC101MF55TP United Chemi-Con, CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
MAX773ESD+ MAX773ESD+ Maxim Integrated, IC REG CTRLR BOOST 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotCYD18S36V18-167BBAI CYD18S36V18-167BBAI Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 18MBIT 167MHZ 256FBGA, 256-LBGA, * 查看
32NT392-7-C08 32NT392-7-C08 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V, -, * 查看
DP09SH3015B30F DP09SH3015B30F TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, DP09S HOR 15P 30DET 30F M7*7MM, -, * 查看
RMCF2010FT21R5 RMCF2010FT21R5 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 21.5 OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
SQT-136-01-L-D SQT-136-01-L-D Samtec Inc., CONN RCPT 2MM 72POS DL VERT PCB, -, * 查看
213845-8 213845-8 TE Connectivity AMP Connectors, PIN POWERBAND 12-14AWG AU CRIMP, -, * 查看
MS3106F14S-5PX MS3106F14S-5PX ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
D# SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-18E-3.570000Y)
SIT1602BI-82-18E-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BI-82-18E-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS