购买 SIT1602BI-81-XXS-74.176000X | SIT1602BI-81-XXS-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXS-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXS-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXS-74.176000X?
588L260X2ITT 588L260X2ITT CTS-Frequency Controls, OSC TCXO 26MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
IDT49FCT805PYI IDT49FCT805PYI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLOCK BUFFER 1:5 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
OS203011MS1QP1 OS203011MS1QP1 C&K, SWITCH SLIDE DP3T 300MA 30V, -, * 查看
CY-121VB-P CY-121VB-P Panasonic Industrial Automation Sales, SENSOR PHOTO PNP 100MM 12-24V, -, * 查看
D38999/24JJ37AD D38999/24JJ37AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
D# SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXS-74.176000X)
SIT1602BI-81-XXS-74.176000X
D# 1473-SIT1602BI-81-XXS-74.176000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS