购买 SIT1602BI-81-XXS-18.432000X | SIT1602BI-81-XXS-18.432000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXS-18.432000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXS-18.432000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXS-18.432000X?
SIT8208AI-3F-18S-77.760000X SIT8208AI-3F-18S-77.760000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
511BBA125M000BAG 511BBA125M000BAG Silicon Labs, OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1808J0500563KDT 1808J0500563KDT Knowles Syfer, CAP CER 0.056UF 50V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
03400267Z 03400267Z Littelfuse Inc., FUSE HLDR CART 250V 30A PNL MNT, -, * 查看
MS0850504F020S1A MS0850504F020S1A E-Switch, SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V, -, * 查看
AC2010FK-07680RL AC2010FK-07680RL Yageo, RES SMD 680 OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
EHT-122-01-S-D-SM-LC-24 EHT-122-01-S-D-SM-LC-24 Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
9-102975-0-05 9-102975-0-05 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR BRKWAY .100 10POS R/A, -, * 查看
22-43-2060 22-43-2060 Molex Connector Corporation, CONN PLUG IDT 6POS 2.5MM PCB, -, * 查看
CA06COMPG18-1P-44 CA06COMPG18-1P-44 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS, -, * 查看
EEC17DRTN EEC17DRTN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
D# SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXS-18.432000X)
SIT1602BI-81-XXS-18.432000X
D# 1473-SIT1602BI-81-XXS-18.432000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS