购买 SIT1602BI-81-XXN-66.666600T | SIT1602BI-81-XXN-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXN-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXN-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXN-66.666600T?
ECS-3225S18-270-EN-TR ECS-3225S18-270-EN-TR ECS Inc., OSC XO 27.0MHZ 1.8V HCMOS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1206J2000271JQT 1206J2000271JQT Knowles Syfer, CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1808J2500561JXR 1808J2500561JXR Knowles Syfer, CAP CER 560PF 250V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
2N5655G 2N5655G ON Semiconductor, TRANS NPN 250V 0.5A TO225AA, TO-225AA, TO-126-3, * 查看
ANTUSB2-OEM ANTUSB2-OEM Dynastream Innovations Inc., MODULE ANT 8CH TYPE A USB PLUG, -, * 查看
Y4027125K000T9R Y4027125K000T9R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 125K OHM 0.01% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
995117 995117 Weidmuller, LP 5.00/135/14 BK, -, * 查看
MS27474T10F99SB MS27474T10F99SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 7POS JAM NUT W/SCKT, -, * 查看
TVP00RW-13-32P-LC TVP00RW-13-32P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
D# SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXN-66.666600T)
SIT1602BI-81-XXN-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-81-XXN-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS