购买 SIT1602BI-81-XXN-31.250000X | SIT1602BI-81-XXN-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXN-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXN-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXN-31.250000X?
SIT8209AC-G2-33E-133.333333X SIT8209AC-G2-33E-133.333333X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
EKXG401EC3820MM25S EKXG401EC3820MM25S United Chemi-Con, CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
RFS-35V330MH3#5 RFS-35V330MH3#5 Elna America, CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotSN75C1168PWR SN75C1168PWR Texas Instruments, IC DUAL DIFF DRVR/RCVR 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotU2794B-MFS U2794B-MFS Microchip Technology, IC QUADRATR DEMOD 1000MHZ 20SSO, 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
WW3JT470R WW3JT470R Stackpole Electronics Inc., RES 470 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005V-5360-W-T5 RG1005V-5360-W-T5 Susumu, RES SMD 536 OHM 0.05% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RG1608V-9760-W-T5 RG1608V-9760-W-T5 Susumu, RES SMD 976 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
V110B15M200BF V110B15M200BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
D# SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXN-31.250000X)
SIT1602BI-81-XXN-31.250000X
D# 1473-SIT1602BI-81-XXN-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS