购买 SIT1602BI-81-XXN-28.636300T | SIT1602BI-81-XXN-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXN-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXN-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXN-28.636300T?
BBA5070003 BBA5070003 TXC CORPORATION, OSC XO 150MHZ 3.3V SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
1812Y1000271GFT 1812Y1000271GFT Knowles Syfer, CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1812J1K00150KCR 1812J1K00150KCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 1KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
9-2232043-6 9-2232043-6 TE Connectivity AMP Connectors, 6P, RAST 5 TAB HEADER, THV, -, * 查看
D38999/20MH55JB D38999/20MH55JB Souriau, CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
AFD54-24-19PX-6141 AFD54-24-19PX-6141 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT, -, * 查看
DPD120030-P14N-TC DPD120030-P14N-TC CUI Inc., AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W, -, * 查看
VI-BW4-CX-F2 VI-BW4-CX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
D# SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXN-28.636300T)
SIT1602BI-81-XXN-28.636300T
D# 1473-SIT1602BI-81-XXN-28.636300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS