购买 SIT1602BI-81-XXE-62.500000T | SIT1602BI-81-XXE-62.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXE-62.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXE-62.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXE-62.500000T?
2EZ62D/TR8 2EZ62D/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 62V 2W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
BAW56UE6327HTSA1 BAW56UE6327HTSA1 Infineon Technologies, DIODE ARRAY GP 80V 200MA SC74-6, SC-74, SOT-457, * 查看
MBR2050CT-G MBR2050CT-G Comchip Technology, DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO220AB, TO-220-3, * 查看
P2011BZ/U P2011BZ/U NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPST 10A 125V, -, * 查看
RN55E5971BRSL RN55E5971BRSL Vishay Dale, RES 5.97K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
AA0805FR-07221RL AA0805FR-07221RL Yageo, RES SMD 221 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
9500770000 9500770000 Weidmuller, PCF 10.00/04/180 3.5SN OR BX, -, * 查看
951418-9060806-AR 951418-9060806-AR 3M, CONN HDR STR STACK 18POS 2MM T/H, -, * 查看
HRM-601A(50) HRM-601A(50) Hirose Electric Co Ltd, CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM, -, * 查看
MS27468T23F53P MS27468T23F53P Souriau, CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
VE-J1D-IX-F4 VE-J1D-IX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
D# SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXE-62.500000T)
SIT1602BI-81-XXE-62.500000T
D# 1473-SIT1602BI-81-XXE-62.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS