购买 SIT1602BI-81-XXE-33.333000T | SIT1602BI-81-XXE-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXE-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXE-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXE-33.333000T?
SIT9120AC-2C2-25E166.666600X SIT9120AC-2C2-25E166.666600X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
1808J0160105JXR 1808J0160105JXR Knowles Syfer, CAP CER 1UF 16V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
ISL84780IVZ ISL84780IVZ Intersil, IC SWITCH QUAD SPDT 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
ESR18EZPF3480 ESR18EZPF3480 Rohm Semiconductor, RES SMD 348 OHM 1% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT0402FRE0780R6L RT0402FRE0780R6L Yageo, RES SMD 80.6 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
AISC-1206-R15J-T AISC-1206-R15J-T Abracon LLC, FIXED IND 150NH 750MA 310 MOHM, Nonstandard, * 查看
OSTTE160161 OSTTE160161 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK 3.5MM VERT 16POS PCB, -, * 查看
GMC26DRTS-S13 GMC26DRTS-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
D# SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXE-33.333000T)
SIT1602BI-81-XXE-33.333000T
D# 1473-SIT1602BI-81-XXE-33.333000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS