购买 SIT1602BI-81-XXE-24.576000X | SIT1602BI-81-XXE-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-XXE-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-XXE-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-XXE-24.576000X?
1812AA471KATME 1812AA471KATME AVX Corporation, CAP CER 470PF 1KV NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotMAX203EEWP+G36 MAX203EEWP+G36 Maxim Integrated, IC TXRX RS232 5V ESD-PROT 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
hotAQH3223 AQH3223 Panasonic Electric Works, RELAY SSR 1.2A 600V 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, * 查看
FMP200JR-52-330K FMP200JR-52-330K Yageo, RES 330K OHM 2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
PHP00805H1381BBT1 PHP00805H1381BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 1.38K OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCWE0402R976FKEA RCWE0402R976FKEA Vishay Dale, RES SMD 0.976 OHM 1% 1/8W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ESQT-106-02-M-Q-330 ESQT-106-02-M-Q-330 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
45116-010000 45116-010000 3M, CONN SOCKET 16POS WIREMOUNT .050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
D# SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-XXE-24.576000X)
SIT1602BI-81-XXE-24.576000X
D# 1473-SIT1602BI-81-XXE-24.576000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS