购买 SIT1602BI-81-33S-74.250000X | SIT1602BI-81-33S-74.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33S-74.250000X
SIT1602BI-81-33S-74.250000X
SIT1602BI-81-33S-74.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33S-74.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33S-74.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33S-74.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33S-74.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33S-74.250000X?
SIT8208AC-G2-33E-16.368000Y SIT8208AC-G2-33E-16.368000Y SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
0805J0160121GCR 0805J0160121GCR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 16V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1N5361B/TR8 1N5361B/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 27V 5W T18, T-18, Axial, * 查看
ADA4505-4ARUZ-RL ADA4505-4ARUZ-RL Analog Devices Inc., IC OPAMP VFB 50KHZ RRO 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RWR89SR232FRB12 RWR89SR232FRB12 Vishay Dale, RES 0.232 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J68R1DSRSL RNC55J68R1DSRSL Vishay Dale, RES 68.1 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
D2TO035C12000FTE3 D2TO035C12000FTE3 Vishay Sfernice, RES SMD 1.2K OHM 1% 35W TO263, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
T38315-05-0 T38315-05-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375", -, * 查看
VE-23P-CV-B1 VE-23P-CV-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-33S-74.250000X
D# SIT1602BI-81-33S-74.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-33S-74.250000X)
SIT1602BI-81-33S-74.250000X
D# 1473-SIT1602BI-81-33S-74.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS