购买 SIT1602BI-81-33S-24.576000Y | SIT1602BI-81-33S-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33S-24.576000Y
SIT1602BI-81-33S-24.576000Y
SIT1602BI-81-33S-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33S-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33S-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33S-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33S-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33S-24.576000Y?
0505J2000121JQT 0505J2000121JQT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
BZX84-C18,215 BZX84-C18,215 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER 18V 250MW SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
15 PSI-G-4V 15 PSI-G-4V All Sensors Corporation, SENSOR 15PSIG 4V DUAL, 4-SIP Module, * 查看