购买 SIT1602BI-81-33N-77.760000Y | SIT1602BI-81-33N-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33N-77.760000Y
SIT1602BI-81-33N-77.760000Y
SIT1602BI-81-33N-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33N-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33N-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33N-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33N-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33N-77.760000Y?
hot2N6107 2N6107 Central Semiconductor Corp, TRANS PNP 70V 7A TO-220, TO-220-3, * 查看