购买 SIT1602BI-81-33N-33.330000Y | SIT1602BI-81-33N-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33N-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33N-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33N-33.330000Y?
520M05CA26M0000 520M05CA26M0000 CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y0100183FCR 1210Y0100183FCR Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 10V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1210J2000121FCR 1210J2000121FCR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
BLF3G22-30,112 BLF3G22-30,112 Ampleon USA Inc., RF FET LDMOS 65V 14DB SOT608A, SOT-608A, * 查看
ESQT-125-02-L-D-732 ESQT-125-02-L-D-732 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
CN0967C14A12P7-000 CN0967C14A12P7-000 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT, -, * 查看
V28C5M50BN3 V28C5M50BN3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
D# SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-33N-33.330000Y)
SIT1602BI-81-33N-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BI-81-33N-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS