购买 SIT1602BI-81-33E-66.666660T | SIT1602BI-81-33E-66.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33E-66.666660T
SIT1602BI-81-33E-66.666660T
SIT1602BI-81-33E-66.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33E-66.666660T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33E-66.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33E-66.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33E-66.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33E-66.666660T?
SIT1602BC-72-30E-72.000000E SIT1602BC-72-30E-72.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 7, -, * 查看
HSZ331KAQBB0KR HSZ331KAQBB0KR Vishay BC Components, CAP CER 330PF 500V Y5T RADIAL, Radial, Disc, * 查看
GRM219R61A226MEA0J GRM219R61A226MEA0J Murata, CAP CER 22UF 10V X5R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
YB25WRKG01-5F12-JF YB25WRKG01-5F12-JF NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
RP73D2B261RBTDF RP73D2B261RBTDF TE Connectivity Passive Product, RES SMD 261 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HCPL-M600-000E HCPL-M600-000E Broadcom Limited, OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 5SO, 6-SOIC (0.173", 4.40mm Width) 5 Leads, * 查看
ESQT-130-02-L-6-382-003 ESQT-130-02-L-6-382-003 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
ACT90WJ19SN-3025-LC ACT90WJ19SN-3025-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT, -, * 查看
VE-B4L-MX-S VE-B4L-MX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Full Brick, * 查看
VI-2TW-CV VI-2TW-CV Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-33E-66.666660T
D# SIT1602BI-81-33E-66.666660T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-33E-66.666660T)