购买 SIT1602BI-81-33E-38.400000X | SIT1602BI-81-33E-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33E-38.400000X
SIT1602BI-81-33E-38.400000X
SIT1602BI-81-33E-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33E-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33E-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33E-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33E-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33E-38.400000X?
1210Y1000153FCT 1210Y1000153FCT Knowles Syfer, CAP CER 0.015UF 100V C0G/NP0, 1210 (3225 Metric), * 查看
MIC5321-SMYMT-TR MIC5321-SMYMT-TR Microchip Technology, IC REG LINEAR 2.8V/3.3V 6TMLF, 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF?, * 查看
RNC60H1584DSBSL RNC60H1584DSBSL Vishay Dale, RES 1.58M OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
105-103G 105-103G API Delevan Inc., FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看