购买 SIT1602BI-81-33E-35.840000Y | SIT1602BI-81-33E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-33E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-33E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-33E-35.840000Y?
C0603C222M1RACTU C0603C222M1RACTU KEMET, CAP CER 2200PF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MPX4400A MPX4400A NXP, SENSOR ABS PRESS 56.6 PSI MAX, -, * 查看
OM2215E-R58 OM2215E-R58 Ohmite, RES 220 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RT0603DRD07649RL RT0603DRD07649RL Yageo, RES SMD 649 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
744052180 744052180 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 18UH 900MA 210 MOHM, 2323 (5858 Metric), * 查看
42025-4 42025-4 TE Connectivity AMP Connectors, .250 FAST REC H IS TPBR, -, * 查看
215301-3 215301-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 3POS .100 VERT T/H, -, * 查看
855-83-045-10-001101 855-83-045-10-001101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM, -, * 查看
357-036-541-104 357-036-541-104 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
D# SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-33E-35.840000Y)
SIT1602BI-81-33E-35.840000Y
D# 1473-SIT1602BI-81-33E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS