购买 SIT1602BI-81-30N-77.760000X | SIT1602BI-81-30N-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30N-77.760000X
SIT1602BI-81-30N-77.760000X
SIT1602BI-81-30N-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30N-77.760000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30N-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30N-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30N-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30N-77.760000X?
SIT8208AC-33-18E-12.288000Y SIT8208AC-33-18E-12.288000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
1825Y1K20561JXR 1825Y1K20561JXR Knowles Syfer, CAP CER 560PF 1.2KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1210Y1000220GFT 1210Y1000220GFT Knowles Syfer, CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotIRFR5505TRPBF IRFR5505TRPBF Infineon Technologies, MOSFET P-CH 55V 18A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
ASKHC2T04AY ASKHC2T04AY C&K, SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 125V, -, * 查看
EXB-V4V9R1JV EXB-V4V9R1JV Panasonic Electronic Components, RES ARRAY 2 RES 9.1 OHM 0606, 0606, Concave, * 查看
CR0603-FX-1103GLF CR0603-FX-1103GLF Bourns Inc., RES SMD 110K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
416MA202P 416MA202P TE Connectivity Passive Product, TRIMMER 2K OHM 0.2W TH, -, * 查看
GFTQAX-08 GFTQAX-08 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438", -, * 查看
XC6204B50AMR-G XC6204B50AMR-G Torex Semiconductor Ltd, 300MA HIGH SPEED LDO REGULATOR, SC-74A, SOT-753, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-30N-77.760000X
D# SIT1602BI-81-30N-77.760000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-30N-77.760000X)
SIT1602BI-81-30N-77.760000X
D# 1473-SIT1602BI-81-30N-77.760000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS