购买 SIT1602BI-81-30N-24.576000T | SIT1602BI-81-30N-24.576000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30N-24.576000T
SIT1602BI-81-30N-24.576000T
SIT1602BI-81-30N-24.576000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30N-24.576000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30N-24.576000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30N-24.576000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30N-24.576000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30N-24.576000T?
SIT8209AC-22-33E-161.132800X SIT8209AC-22-33E-161.132800X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
CD74HC237PWR CD74HC237PWR Texas Instruments, IC DECODER/DEMUX HS 3-8 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
YC164-FR-07240RL YC164-FR-07240RL Yageo, RES ARRAY 4 RES 240 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
MCA12060D3321BP100 MCA12060D3321BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 3.32K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
74404084221 74404084221 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 220UH 810MA 592 MOHM, Nonstandard, * 查看