购买 SIT1602BI-81-30E-66.660000T | SIT1602BI-81-30E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30E-66.660000T
SIT1602BI-81-30E-66.660000T
SIT1602BI-81-30E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30E-66.660000T?
1812J2000120FFT 1812J2000120FFT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0603Y0503P90DFR 0603Y0503P90DFR Knowles Syfer, CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
UF2840G UF2840G M/A-Com Technology Solutions, MOSFET 40W 28V 100-500MHZ, -, * 查看
X5323PZ X5323PZ Intersil, IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RM25C128C-LSNI-T RM25C128C-LSNI-T Adesto Technologies, IC EEPROM 128KBIT 10MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
B72547L3140S200 B72547L3140S200 EPCOS (TDK), VARISTOR 22V 1.2KA RADIAL, Radial, * 查看
S3-1RJ8 S3-1RJ8 Riedon, RES SMD 1 OHM 5% 3W 6327, 6327 J-Lead, * 查看