购买 SIT1602BI-81-30E-38.400000X | SIT1602BI-81-30E-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30E-38.400000X
SIT1602BI-81-30E-38.400000X
SIT1602BI-81-30E-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30E-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30E-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30E-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30E-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30E-38.400000X?
ELM 1-785 ELM 1-785 Bivar Inc., LED MT SR VERT, -, * 查看
AT1206CRD07118RL AT1206CRD07118RL Yageo, RES SMD 118 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
5300-12-RC 5300-12-RC Bourns Inc., FIXED IND 8.2UH 1.5A 87 MOHM TH, Axial, * 查看
EEC49DRAI-S734 EEC49DRAI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
VI-J0Y-MZ-F1 VI-J0Y-MZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-30E-38.400000X
D# SIT1602BI-81-30E-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-30E-38.400000X)
SIT1602BI-81-30E-38.400000X
D# 1473-SIT1602BI-81-30E-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS