购买 SIT1602BI-81-30E-35.840000X | SIT1602BI-81-30E-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30E-35.840000X
SIT1602BI-81-30E-35.840000X
SIT1602BI-81-30E-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30E-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30E-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30E-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30E-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30E-35.840000X?
VJ0805D3R0BXAAC VJ0805D3R0BXAAC Vishay Vitramon, CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
S-13A1B27-A6T1U3 S-13A1B27-A6T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 1A HSNT6A, 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
RG3216P-1100-C-T5 RG3216P-1100-C-T5 Susumu, RES SMD 110 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
Y1172350R000T0W Y1172350R000T0W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 350 OHM 0.01% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRGV2512F82K5 CRGV2512F82K5 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 82.5K OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
M40-3200445R M40-3200445R Harwin Inc., CONN HEADER 8POS 1MM DL AU SMD, -, * 查看
BACC45FT14-4P9 BACC45FT14-4P9 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 4 POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RCA30DRMD RCA30DRMD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125, -, * 查看
RTS-243.3/P RTS-243.3/P Recom Power, CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT, 8-SMD Module, 5 Leads, * 查看
VI-J4H-MX-F3 VI-J4H-MX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-30E-35.840000X
D# SIT1602BI-81-30E-35.840000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-30E-35.840000X)
SIT1602BI-81-30E-35.840000X
D# 1473-SIT1602BI-81-30E-35.840000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS