购买 SIT1602BI-81-30E-33.330000Y | SIT1602BI-81-30E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30E-33.330000Y
SIT1602BI-81-30E-33.330000Y
SIT1602BI-81-30E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30E-33.330000Y?
ABM10W-45.0000MHZ-4-B2U-T3 ABM10W-45.0000MHZ-4-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 45.0MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
CD16FD102JO3F CD16FD102JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL, Radial, * 查看
1812J1000472MDT 1812J1000472MDT Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 100V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
RS2DHE3/5BT RS2DHE3/5BT Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看