购买 SIT1602BI-81-30E-31.250000T | SIT1602BI-81-30E-31.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-30E-31.250000T
SIT1602BI-81-30E-31.250000T
SIT1602BI-81-30E-31.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-30E-31.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-30E-31.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-30E-31.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-30E-31.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-30E-31.250000T?
SIT1602BC-13-33N-75.000000E SIT1602BC-13-33N-75.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
R7221608ASOO R7221608ASOO Powerex Inc., DIODE MODULE 1.6KV 800A DO200AB, DO-200AB, B-PUK, * 查看
BAS383-TR3 BAS383-TR3 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 60V 30MA MICROMLF, 2-SMD, No Lead, * 查看
24AA08/ST 24AA08/ST Microchip Technology, IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RNC50H41R2BSRSL RNC50H41R2BSRSL Vishay Dale, RES 41.2 OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN60E1643BB14 RN60E1643BB14 Vishay Dale, RES 164K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
55508-112LF 55508-112LF Amphenol FCI, CONN RECEPT 12POS 2MM STR DL SMD, -, * 查看
BACC63BV24F61S6H BACC63BV24F61S6H Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT, -, * 查看
RBC50DRAS RBC50DRAS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
REC5-4815SRWZ/H4/C/SMD-R REC5-4815SRWZ/H4/C/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 5W 18-72VIN 15VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-30E-31.250000T
D# SIT1602BI-81-30E-31.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-30E-31.250000T)
SIT1602BI-81-30E-31.250000T
D# 1473-SIT1602BI-81-30E-31.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS