购买 SIT1602BI-81-28S-66.666600T | SIT1602BI-81-28S-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-28S-66.666600T
SIT1602BI-81-28S-66.666600T
SIT1602BI-81-28S-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-28S-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-28S-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-28S-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-28S-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-28S-66.666600T?
SG-211SCE 40.0000MT3 SG-211SCE 40.0000MT3 EPSON, OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CX3225GB16000D0HEQZ1 CX3225GB16000D0HEQZ1 AVX Corp/Kyocera Corp, CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y2500332KCT 1210Y2500332KCT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
B57164K0470J000 B57164K0470J000 EPCOS (TDK), NTC THERMISTOR 47 OHM 5% DISC, Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, * 查看
E2EM-X2C2 2M E2EM-X2C2 2M Omron Automation and Safety, SENS PROX M8 2MM NPN-NC SHIELDED, Cylinder, Threaded - M8, * 查看
ESQT-112-02-G-D-377 ESQT-112-02-G-D-377 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
AFD56-12-10PY-6233 AFD56-12-10PY-6233 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE, -, * 查看
GMA44DTBS GMA44DTBS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125, -, * 查看
ESC36DRTS-S13 ESC36DRTS-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
RYM10DRMH RYM10DRMH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156, -, * 查看
RP40-123.3SG-HC RP40-123.3SG-HC Recom Power, CONV DC/DC 40W 9-18VIN 3.3VOUT, 9-DIP Module, * 查看
23LC1024T-I/SNVAO 23LC1024T-I/SNVAO Microchip Technology, 1MB SPI SRAM 2.5-5.5V, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-28S-66.666600T
D# SIT1602BI-81-28S-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-28S-66.666600T)
SIT1602BI-81-28S-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-81-28S-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS