购买 SIT1602BI-81-28S-31.250000Y | SIT1602BI-81-28S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-28S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-28S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-28S-31.250000Y?
IS61NVP51236B-200B3LI-TR IS61NVP51236B-200B3LI-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 18MBIT 200MHZ 165BGA, 165-TBGA, * 查看
74LVC273D,118 74LVC273D,118 Nexperia USA Inc., IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
PIC12HV609T-I/SN PIC12HV609T-I/SN Microchip Technology, IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LCA220STR LCA220STR IXYS Integrated Circuits Division, RELAY OPTO 120MA DP-NO 8-SMD, 8-SMD (0.300", 7.62mm), * 查看
CMF604K7500FKEK CMF604K7500FKEK Vishay Dale, RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF551R1000FKEK CMF551R1000FKEK Vishay Dale, RES 1.1 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PTV111-4220A-B103 PTV111-4220A-B103 Bourns Inc., POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR, -, * 查看
TV07RW-21-11BE TV07RW-21-11BE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT, -, * 查看
MS27474T16B6SA-LC MS27474T16B6SA-LC Souriau, CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT, -, * 查看
PYB20-Q48-D12-U PYB20-Q48-D12-U CUI Inc., DC/DC CONVERTER +/-12V 20W UFRM, Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
D# SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-28S-31.250000Y)
SIT1602BI-81-28S-31.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-81-28S-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS