| 零件编号 | SIT1602BI-81-28S-19.200000T |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-81-28S-19.200000T D# SIT1602BI-81-28S-19.200000T |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 19.2MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-28S-19.200000T) |
SIT1602BI-81-28S-19.200000T D# 1473-SIT1602BI-81-28S-19.200000T-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS |