购买 SIT1602BI-81-28E-35.840000X | SIT1602BI-81-28E-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-28E-35.840000X
SIT1602BI-81-28E-35.840000X
SIT1602BI-81-28E-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-28E-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-28E-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-28E-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-28E-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-28E-35.840000X?
1812Y2000100KCR 1812Y2000100KCR Knowles Syfer, CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CSD13380F3T CSD13380F3T Texas Instruments, 12V N-CHANNEL FEMTOFET MOSFET, 3-XFDFN, * 查看
TSX393IYDT TSX393IYDT STMicroelectronics, IC COMPARATOR DUAL CMOS SO8, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RWR89S4021FSS73 RWR89S4021FSS73 Vishay Dale, RES 4.02K OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNF12FTD137K RNF12FTD137K Stackpole Electronics Inc., RES 137K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CDR6D23MNNP-220NC CDR6D23MNNP-220NC Sumida America Components Inc., FIXED IND 22UH 800MA 187.5 MOHM, Nonstandard, * 查看
DF13EA-40DP-1.25V(55) DF13EA-40DP-1.25V(55) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 40POS 1.25MM SMD AU, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-28E-35.840000X
D# SIT1602BI-81-28E-35.840000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-28E-35.840000X)
SIT1602BI-81-28E-35.840000X
D# 1473-SIT1602BI-81-28E-35.840000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS