购买 SIT1602BI-81-25S-74.250000T | SIT1602BI-81-25S-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-25S-74.250000T
SIT1602BI-81-25S-74.250000T
SIT1602BI-81-25S-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-25S-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-25S-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-25S-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-25S-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-25S-74.250000T?
SIT8209AC-G1-28S-166.666600T SIT8209AC-G1-28S-166.666600T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SIT8209AI-22-28E-148.500000T SIT8209AI-22-28E-148.500000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
0805J0160682KXR 0805J0160682KXR Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 16V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
H4P105RDCA H4P105RDCA TE Connectivity Passive Product, RES 105 OHM 1W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
MCR18EZHF4531 MCR18EZHF4531 Rohm Semiconductor, RES SMD 4.53K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TNPW0603147KBEEN TNPW0603147KBEEN Vishay Dale, RES SMD 147K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ABB95DHHT ABB95DHHT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 190POS .050, -, * 查看
EBC31DRES-S13 EBC31DRES-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
ECM06DSAS ECM06DSAS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
VE-B04-MX-S VE-B04-MX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-25S-74.250000T
D# SIT1602BI-81-25S-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-25S-74.250000T)
SIT1602BI-81-25S-74.250000T
D# 1473-SIT1602BI-81-25S-74.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS