购买 SIT1602BI-81-25S-66.600000T | SIT1602BI-81-25S-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-25S-66.600000T
SIT1602BI-81-25S-66.600000T
SIT1602BI-81-25S-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-25S-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-25S-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-25S-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-25S-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-25S-66.600000T?
SIT1602BI-31-XXS-24.576000X SIT1602BI-31-XXS-24.576000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT1602BC-83-18E-33.333300Y SIT1602BC-83-18E-33.333300Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
195D105X0010S2T 195D105X0010S2T Vishay Sprague, CAP TANT 1UF 10V 20% 1507, 1507 (3718 Metric), * 查看
Y1455400R000B13R Y1455400R000B13R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 400 OHM 0.1% 1/5W 1506, 1506, * 查看
PLU11-WH PLU11-WH Eaton, CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.625", -, * 查看
3314-660T02TC 3314-660T02TC 3M, CONN HEADER 14POS STR LONG LATCH, -, * 查看
MS27466T25B24PB-LC MS27466T25B24PB-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-25S-66.600000T
D# SIT1602BI-81-25S-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-25S-66.600000T)
SIT1602BI-81-25S-66.600000T
D# 1473-SIT1602BI-81-25S-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS