购买 SIT1602BI-81-25S-38.400000Y | SIT1602BI-81-25S-38.400000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-25S-38.400000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-25S-38.400000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-25S-38.400000Y?
STD2N80K5 STD2N80K5 STMicroelectronics, MOSFET N-CH 800V 2A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
BZB84-C68,215 BZB84-C68,215 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER ARRAY 68V SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
RWR81S4750FRRSL RWR81S4750FRRSL Vishay Dale, RES 475 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR89S40R2FRB12 RWR89S40R2FRB12 Vishay Dale, RES 40.2 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CMF6015R000FKEK CMF6015R000FKEK Vishay Dale, RES 15 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR07C1303GSRSL RLR07C1303GSRSL Vishay Dale, RES 130K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
CRCW08051K00FKEC CRCW08051K00FKEC Vishay Dale, RES SMD 1K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
KJB6T13W98HN KJB6T13W98HN ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 10POS CABLE PIN, -, * 查看
C48-00R22-12P-106 C48-00R22-12P-106 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT, -, * 查看
VE-2WW-MX VE-2WW-MX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
D# SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-25S-38.400000Y)
SIT1602BI-81-25S-38.400000Y
D# 1473-SIT1602BI-81-25S-38.400000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS