购买 SIT1602BI-81-25N-7.372800X | SIT1602BI-81-25N-7.372800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-25N-7.372800X
SIT1602BI-81-25N-7.372800X
SIT1602BI-81-25N-7.372800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-25N-7.372800X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-25N-7.372800X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-25N-7.372800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-25N-7.372800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-25N-7.372800X?
DSC6013ME2A-000.0000T DSC6013ME2A-000.0000T Microchip Technology, PROG OSC 1MHZ-80MHZ CMOS, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-82-18N-27.000000X SIT1602BI-82-18N-27.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
06035J0R8PBSTR 06035J0R8PBSTR AVX Corporation, CAP THIN FILM 0.8PF 50V 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
2N4859JTXV02 2N4859JTXV02 Vishay Siliconix, JFET N-CH 30V 360MW TO-18, TO-206AA, TO-18-3 Metal Can, * 查看
P51-1000-S-AD-I12-4.5OVP-000-000 P51-1000-S-AD-I12-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1000PSI 7/16-20 UNF 4.5V, Cylinder, * 查看
RWR74S6R49DSB12 RWR74S6R49DSB12 Vishay Dale, RES 6.49 OHM 5W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
ERA-2ARC2152X ERA-2ARC2152X Panasonic Electronic Components, RES SMD 21.5K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
75844-118-08 75844-118-08 Amphenol FCI, HDR STR DR .100 GP, -, * 查看
TSW-132-05-T-D TSW-132-05-T-D Samtec Inc., CONN HEADER 64POS .100" DL TIN, -, * 查看
GSP1.9201.1 GSP1.9201.1 Schurter Inc., PWR ENT RCPT GSP1 APPL 10A PNL, -, * 查看
D38999/20MH55PB D38999/20MH55PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACC30DRAS-S93 ACC30DRAS-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-25N-7.372800X
D# SIT1602BI-81-25N-7.372800X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-25N-7.372800X)
SIT1602BI-81-25N-7.372800X
D# 1473-SIT1602BI-81-25N-7.372800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS