购买 SIT1602BI-81-18S-33.333330X | SIT1602BI-81-18S-33.333330X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-18S-33.333330X
SIT1602BI-81-18S-33.333330X
SIT1602BI-81-18S-33.333330X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-18S-33.333330X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-18S-33.333330X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-18S-33.333330X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-18S-33.333330X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-18S-33.333330X?
C350C334F1G5TA7301 C350C334F1G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.33UF 100V C0G RADIAL, Radial, * 查看
L16P005D15 L16P005D15 Tamura, SENSOR CURRENT HALL 5A DC, Module, * 查看
RCP2512W560RJS6 RCP2512W560RJS6 Vishay Dale, RES SMD 560 OHM 5% 22W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
HM72A-124R7LLFTR13 HM72A-124R7LLFTR13 TT Electronics/BI Magnetics, FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
562003090 562003090 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.563", -, * 查看
115-83-324-41-001101 115-83-324-41-001101 Preci-Dip, CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD, -, * 查看