购买 SIT1602BI-81-18N-33.330000X | SIT1602BI-81-18N-33.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-18N-33.330000X
SIT1602BI-81-18N-33.330000X
SIT1602BI-81-18N-33.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-18N-33.330000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-18N-33.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-18N-33.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-18N-33.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-18N-33.330000X?
ECW-HA3C752JQ ECW-HA3C752JQ Panasonic Electronic Components, CAP FILM 7500PF 5% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
2220J0160330KFT 2220J0160330KFT Knowles Syfer, CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
C0805C473F3JACAUTO C0805C473F3JACAUTO KEMET, CAP CER 0805 47NF 25V U2J 1%, -, * 查看
VJ0805D360MXXAP VJ0805D360MXXAP Vishay Vitramon, CAP CER 36PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
LNT2G471MSEC LNT2G471MSEC Nichicon, CAP ALUM 470UF 20% 400V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
TLV71311PDBVT TLV71311PDBVT Texas Instruments, IC REG LINEAR 1.1V 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
47ASP4R3V3QT 47ASP4R3V3QT Grayhill Inc., SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V, -, * 查看
RN55E8060BRE6 RN55E8060BRE6 Vishay Dale, RES 806 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S02F1241X ERJ-S02F1241X Panasonic Electronic Components, RES SMD 1.24K OHM 1% 1/10W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
FMM43DSEN-S243 FMM43DSEN-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-81-18N-33.330000X
D# SIT1602BI-81-18N-33.330000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-81-18N-33.330000X)
SIT1602BI-81-18N-33.330000X
D# 1473-SIT1602BI-81-18N-33.330000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS