购买 SIT1602BI-81-18E-3.570000X | SIT1602BI-81-18E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-81-18E-3.570000X
SIT1602BI-81-18E-3.570000X
SIT1602BI-81-18E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-81-18E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-81-18E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-81-18E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-81-18E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-81-18E-3.570000X?
SIT8209AC-8F-18E-166.660000X SIT8209AC-8F-18E-166.660000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
1812J2K50181GCR 1812J2K50181GCR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 2.5KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1812Y5000152JDT 1812Y5000152JDT Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
EMZE100ADA330ME73G EMZE100ADA330ME73G United Chemi-Con, CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
8N3SV75AC-0038CDI 8N3SV75AC-0038CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
SFR25H0003603FR500 SFR25H0003603FR500 Vishay BC Components, RES 360K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RMCS0805FT3K01 RMCS0805FT3K01 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 3.01K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
39353-0016 39353-0016 Molex Connector Corporation, TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM, -, * 查看
1950400000 1950400000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM, -, * 查看