购买 SIT1602BI-73-XXS-25.000625G | SIT1602BI-73-XXS-25.000625G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-XXS-25.000625G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-XXS-25.000625G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-XXS-25.000625G?
MKP1839118635G MKP1839118635G Vishay BC Components, CAP FILM 180PF 10% 630VDC AXIAL, Axial, * 查看
BFC237028184 BFC237028184 Vishay BC Components, CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD, Radial, * 查看
1206J0630820JQT 1206J0630820JQT Knowles Syfer, CAP CER 82PF 63V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotISL6251HAZ-T ISL6251HAZ-T Intersil, IC BATTERY CHARGER CTRLR 24-QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
H-300-2-580 H-300-2-580 Bivar Inc., LED HOLDER RA 3MM 2LD NYL BK, -, * 查看
RC1206FR-072M43L RC1206FR-072M43L Yageo, RES SMD 2.43M OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0395432020 0395432020 Molex, LLC, 5MM EUROBLOCK PC STR BLK 20POS, -, * 查看
D38999/20WC8SE D38999/20WC8SE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP, -, * 查看
1624557 1624557 Phoenix Contact, CONN RCPT HSG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
TV07RL-23-21B TV07RL-23-21B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-XXS-25.000625G
D# SIT1602BI-73-XXS-25.000625G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-XXS-25.000625G)