购买 SIT1602BI-73-XXN-37.500000G | SIT1602BI-73-XXN-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-XXN-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-XXN-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-XXN-37.500000G?
SIT1602BI-13-33E-33.333300D SIT1602BI-13-33E-33.333300D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
M39003/09-2005/HSD M39003/09-2005/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 180UF 10% 6V AXIAL, Axial, * 查看
2220J0630272KFR 2220J0630272KFR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1808J0500390GFR 1808J0500390GFR Knowles Syfer, CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
GRM0335C2A9R4DA01D GRM0335C2A9R4DA01D Murata, CAP CER 9.4PF 100V C0G/NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
B43525B0397M B43525B0397M EPCOS (TDK), CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
226CKE200MLQ 226CKE200MLQ Illinois Capacitor, CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
09670250539 09670250539 HARTING, DSUB IP 67 TOP MET PLAS HOOD 25P, -, * 查看
D38999/26LJ24HB D38999/26LJ24HB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP, -, * 查看
DTS26F17-26HN DTS26F17-26HN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
VI-BNN-MV-F3 VI-BNN-MV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W, Full Brick, * 查看
hotISL6150CBZ-T ISL6150CBZ-T Renesas Electronics America, IC CTRLR HOT PLUG NEG VOLT 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
D# SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-XXN-37.500000G)
SIT1602BI-73-XXN-37.500000G
D# 1473-SIT1602BI-73-XXN-37.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS