购买 SIT1602BI-73-XXE-62.500000D | SIT1602BI-73-XXE-62.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-XXE-62.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-XXE-62.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-XXE-62.500000D?
1812J0630180GFR 1812J0630180GFR Knowles Syfer, CAP CER 18PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J2000183MXT 1808J2000183MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 200V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
TSC5802DCP ROG TSC5802DCP ROG TSC America Inc., TRANSISTOR, NPN, 450V, 2.5A, 18A, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
TLC25M4BCNG4 TLC25M4BCNG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 635KHZ 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LTC2634CMSE-HMI12#TRPBF LTC2634CMSE-HMI12#TRPBF Linear Technology, IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
M55342H06B46B4RWS M55342H06B46B4RWS Vishay Dale, RES SMD 46.4KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RP73D2B7R68BTDF RP73D2B7R68BTDF TE Connectivity Passive Product, RES SMD 7.68 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CT94EX500 CT94EX500 Copal Electronics Inc., TRIMMER 50 OHM 0.5W TH, -, * 查看
GSC08DRTI-S93 GSC08DRTI-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100, -, * 查看
RCM18DSEH-S13 RCM18DSEH-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
D# SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-XXE-62.500000D)
SIT1602BI-73-XXE-62.500000D
D# 1473-SIT1602BI-73-XXE-62.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS