购买 SIT1602BI-73-33N-38.400000G | SIT1602BI-73-33N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-33N-38.400000G
SIT1602BI-73-33N-38.400000G
SIT1602BI-73-33N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-33N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-33N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-33N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-33N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-33N-38.400000G?
SIT8209AI-8F-28S-98.304000X SIT8209AI-8F-28S-98.304000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.8V, 9, -, * 查看
416F360XXCTT 416F360XXCTT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
CKG32KX7T2J154K335AH CKG32KX7T2J154K335AH TDK Corporation, CAP CER 0.15UF 630V X7T SMD, Nonstandard SMD, * 查看
1206J5000470MDT 1206J5000470MDT Knowles Syfer, CAP CER 47PF 500V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hot23K256T-I/SN 23K256T-I/SN Microchip Technology, IC SRAM 256KBIT 20MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RCP1206B62R0JS6 RCP1206B62R0JS6 Vishay Dale, RES SMD 62 OHM 5% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC0603F2262CS RC0603F2262CS Samsung, RESISTOR 0201 22.6KOHM 0.05W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-33N-38.400000G
D# SIT1602BI-73-33N-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-33N-38.400000G)
SIT1602BI-73-33N-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-73-33N-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS