购买 SIT1602BI-73-30S-66.666660E | SIT1602BI-73-30S-66.666660E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30S-66.666660E
SIT1602BI-73-30S-66.666660E
SIT1602BI-73-30S-66.666660E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30S-66.666660E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30S-66.666660E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30S-66.666660E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30S-66.666660E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30S-66.666660E?
1210Y0630273JCR 1210Y0630273JCR Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 63V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MC74AC10DG MC74AC10DG ON Semiconductor, IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M2012ES1W01/UC/AT532TH M2012ES1W01/UC/AT532TH NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
RNR55H6043FMB14 RNR55H6043FMB14 Vishay Dale, RES 604K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S06F2433V ERJ-S06F2433V Panasonic Electronic Components, RES SMD 243K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CN0967C10G05S6Y240 CN0967C10G05S6Y240 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP, -, * 查看
HS2C3M20C HS2C3M20C Switchcraft Inc., CONN PLUG MALE 3POS GOLD, -, * 查看
3-641286-9 3-641286-9 TE Connectivity AMP Connectors, CONN EDGE SINGLE FMALE 9POS .156, -, * 查看
VE-232-EV-B1 VE-232-EV-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-30S-66.666660E
D# SIT1602BI-73-30S-66.666660E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-30S-66.666660E)