购买 SIT1602BI-73-30S-66.666000G | SIT1602BI-73-30S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30S-66.666000G
SIT1602BI-73-30S-66.666000G
SIT1602BI-73-30S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30S-66.666000G?
SIT8208AI-31-28E-62.500000T SIT8208AI-31-28E-62.500000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-22-30E-33.300000G SIT1602BI-22-30E-33.300000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
F920J335MPA F920J335MPA AVX Corporation, CAP TANT 3.3UF 6.3V 20% 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SN65LVDM31DG4 SN65LVDM31DG4 Texas Instruments, IC DIFF LINE DRIVER H-S 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
9T06031A1210DBHFT 9T06031A1210DBHFT Yageo, RES SMD 121 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RC2512FK-0721KL RC2512FK-0721KL Yageo, RES SMD 21K OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
TYS40121R0N-10 TYS40121R0N-10 Laird-Signal Integrity Products, FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
D38999/26JD35BB D38999/26JD35BB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE, -, * 查看
VE-27Y-EY VE-27Y-EY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-30S-66.666000G
D# SIT1602BI-73-30S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-30S-66.666000G)
SIT1602BI-73-30S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BI-73-30S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS