购买 SIT1602BI-73-30S-66.600000G | SIT1602BI-73-30S-66.600000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30S-66.600000G
SIT1602BI-73-30S-66.600000G
SIT1602BI-73-30S-66.600000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30S-66.600000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30S-66.600000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30S-66.600000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30S-66.600000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30S-66.600000G?
SIT8208AC-31-33S-16.367667T SIT8208AC-31-33S-16.367667T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-11-33E-66.600000D SIT1602BC-11-33E-66.600000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
0805Y2003P30BFR 0805Y2003P30BFR Knowles Syfer, CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C1206C103MCRACTU C1206C103MCRACTU KEMET, CAP CER 10000PF 500V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TPS62113RSAT TPS62113RSAT Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC 16QFN, 16-VQFN Exposed Pad, * 查看
TV07RW-13-4S TV07RW-13-4S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/24FE35PD-LC D38999/24FE35PD-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT, -, * 查看
VI-2TR-CW-F4 VI-2TR-CW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-30S-66.600000G
D# SIT1602BI-73-30S-66.600000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-30S-66.600000G)
SIT1602BI-73-30S-66.600000G
D# 1473-SIT1602BI-73-30S-66.600000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS