购买 SIT1602BI-73-30S-33.300000E | SIT1602BI-73-30S-33.300000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30S-33.300000E
SIT1602BI-73-30S-33.300000E
SIT1602BI-73-30S-33.300000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30S-33.300000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30S-33.300000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30S-33.300000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30S-33.300000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30S-33.300000E?
SIT9120AI-2CF-XXE166.666000X SIT9120AI-2CF-XXE166.666000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
MCP1701T-5002I/MB MCP1701T-5002I/MB Microchip Technology, IC REG LINEAR 5V 250MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
hotMAX3224EEUP+ MAX3224EEUP+ Maxim Integrated, IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20-TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
8N4SV75BC-0096CDI 8N4SV75BC-0096CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
M55342H03B1B82RT0 M55342H03B1B82RT0 Vishay Dale, RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/5W 1005, 1005, * 查看
MCT06030C3320FP500 MCT06030C3320FP500 Vishay Beyschlag, RES SMD 332 OHM 1% 1/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
LQP03TN51NH02D LQP03TN51NH02D Murata, FIXED IND 51NH 100MA 3.9 OHM SMD, 0201 (0603 Metric), * 查看
20021323-00058D8LF 20021323-00058D8LF Amphenol FCI, CONN RCPT 58POS SMD B/E GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-30S-33.300000E
D# SIT1602BI-73-30S-33.300000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-30S-33.300000E)
SIT1602BI-73-30S-33.300000E
D# 1473-SIT1602BI-73-30S-33.300000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS