购买 SIT1602BI-73-30N-38.400000G | SIT1602BI-73-30N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30N-38.400000G
SIT1602BI-73-30N-38.400000G
SIT1602BI-73-30N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30N-38.400000G?
hotFIN1104MTC FIN1104MTC Fairchild/ON Semiconductor, IC REDRIVER LVDS 4CH 24TSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RN65E4221FB14 RN65E4221FB14 Vishay Dale, RES 4.22K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RMCP2010FT39K0 RMCP2010FT39K0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 39K OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
TLP292-4(V4-GB,E TLP292-4(V4-GB,E Toshiba Semiconductor and Storage, OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS SO16, 16-SOIC (0.179", 4.55mm Width), * 查看
735209-1 735209-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250, -, * 查看
T38035-02-0 T38035-02-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375", -, * 查看
V24A48T300B2 V24A48T300B2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W, Full Brick, * 查看
VE-JT3-EY-F4 VE-JT3-EY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W, Half Brick, * 查看
RP15-2405DF/P RP15-2405DF/P Recom Power, CONV DC/DC 15W 18-36VIN +/-05V, 6-DIP Module, * 查看
74AC520SC 74AC520SC ON Semiconductor, IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-30N-38.400000G
D# SIT1602BI-73-30N-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-30N-38.400000G)
SIT1602BI-73-30N-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-73-30N-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS