购买 SIT1602BI-73-30E-10.000000E | SIT1602BI-73-30E-10.000000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30E-10.000000E
SIT1602BI-73-30E-10.000000E
SIT1602BI-73-30E-10.000000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30E-10.000000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30E-10.000000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30E-10.000000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30E-10.000000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30E-10.000000E?
TH3D336M025A0500 TH3D336M025A0500 Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 25V 20% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
25MS733MEFC6.3X7 25MS733MEFC6.3X7 Rubycon, CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotAD9200ARSZ AD9200ARSZ Analog Devices Inc., IC ADC 10BIT CMOS 20MSPS 28-SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RLR07C56R2FSBSL RLR07C56R2FSBSL Vishay Dale, RES 56.2 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RC3225F43R2CS RC3225F43R2CS Samsung, RESISTOR 1210 43.2OHM 0.33W, -, * 查看
1281900000 1281900000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM, -, * 查看