购买 SIT1602BI-73-28S-66.666000E | SIT1602BI-73-28S-66.666000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-28S-66.666000E
SIT1602BI-73-28S-66.666000E
SIT1602BI-73-28S-66.666000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-28S-66.666000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-28S-66.666000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-28S-66.666000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-28S-66.666000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-28S-66.666000E?
MMXZ5235B-TP MMXZ5235B-TP Micro Commercial Co, DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
RNMF14FTD4R87 RNMF14FTD4R87 Stackpole Electronics Inc., RES 4.87 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CR0402-FX-3922GLF CR0402-FX-3922GLF Bourns Inc., RES SMD 39.2K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1847521 1847521 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM, -, * 查看