购买 SIT1602BI-73-28N-8.192000D | SIT1602BI-73-28N-8.192000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-28N-8.192000D
SIT1602BI-73-28N-8.192000D
SIT1602BI-73-28N-8.192000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.8V, 8
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-28N-8.192000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-28N-8.192000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-28N-8.192000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-28N-8.192000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-28N-8.192000D?
1210Y0250125KXR 1210Y0250125KXR Knowles Syfer, CAP CER 1.2UF 25V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0805J0500301JQT 0805J0500301JQT Knowles Syfer, CAP CER 300PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
IDTSTAC9205X3TAEB2X IDTSTAC9205X3TAEB2X IDT, Integrated Device Technology Inc, IC AUD CODEC 4CH HD 3.3V 48-LQFP, 48-LQFP, * 查看
PHP00805E3050BBT1 PHP00805E3050BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 305 OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
QSH-060-01-L-D-A QSH-060-01-L-D-A Samtec Inc., CONN RCPT HI-SPD .5MM 120POS DL, -, * 查看
MS24265R24B61PN MS24265R24B61PN Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP, -, * 查看
BACC63CC16-24P9H BACC63CC16-24P9H Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSG MALE 24POS PNL MT, -, * 查看
TV06DT-19-35S-LC TV06DT-19-35S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 66POS INLINE, -, * 查看
HSM24DSAH HSM24DSAH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
VI-27Y-EY-F4 VI-27Y-EY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-28N-8.192000D
D# SIT1602BI-73-28N-8.192000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-28N-8.192000D)
SIT1602BI-73-28N-8.192000D
D# 1473-SIT1602BI-73-28N-8.192000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS