购买 SIT1602BI-73-28E-35.840000E | SIT1602BI-73-28E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-28E-35.840000E
SIT1602BI-73-28E-35.840000E
SIT1602BI-73-28E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-28E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-28E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-28E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-28E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-28E-35.840000E?
SIT8208AC-GF-33S-35.840000X SIT8208AC-GF-33S-35.840000X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
C323C102F3G5TA7301 C323C102F3G5TA7301 KEMET, CAP CER 1000PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
0603J2000390JFT 0603J2000390JFT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotIRF9Z34SPBF IRF9Z34SPBF Vishay Siliconix, MOSFET P-CH 60V 18A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
74LCX14MTCX_NL 74LCX14MTCX_NL Fairchild/ON Semiconductor, HEX INVERTER 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看