购买 SIT1602BI-73-25S-66.666600D | SIT1602BI-73-25S-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-25S-66.666600D
SIT1602BI-73-25S-66.666600D
SIT1602BI-73-25S-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-25S-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-25S-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-25S-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-25S-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-25S-66.666600D?
GRM0336S1E130GD01D GRM0336S1E130GD01D Murata, CAP CER 13PF 25V S2H 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
4310M-102-473LF 4310M-102-473LF Bourns Inc., RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP, 10-SIP, * 查看
RT1206BRD0718R2L RT1206BRD0718R2L Yageo, RES SMD 18.2 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ACC60DTKH-S328 ACC60DTKH-S328 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100, -, * 查看
AYM24DTBH AYM24DTBH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-73-25S-66.666600D
D# SIT1602BI-73-25S-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-73-25S-66.666600D)
SIT1602BI-73-25S-66.666600D
D# 1473-SIT1602BI-73-25S-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS