购买 SIT1602BI-73-25S-66.666000E | SIT1602BI-73-25S-66.666000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-25S-66.666000E
SIT1602BI-73-25S-66.666000E
SIT1602BI-73-25S-66.666000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-25S-66.666000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-25S-66.666000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-25S-66.666000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-25S-66.666000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-25S-66.666000E?
0603Y0160122KDT 0603Y0160122KDT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RDER71H473K0K1H03B RDER71H473K0K1H03B Murata, CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
GSIB15A80-E3/45 GSIB15A80-E3/45 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE 15A 800V GSIB-5S, 4-SIP, GSIB-5S, * 查看
hotTL3842DRE4-8 TL3842DRE4-8 Texas Instruments, IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RT0805DRE0745R3L RT0805DRE0745R3L Yageo, RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MA-12 MA-12 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.5", -, * 查看
431003-11-0 431003-11-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438", -, * 查看
510-87-209-17-001101 510-87-209-17-001101 Preci-Dip, CONN SOCKET PGA 209POS GOLD, -, * 查看