购买 SIT1602BI-73-25S-66.666000D | SIT1602BI-73-25S-66.666000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-25S-66.666000D
SIT1602BI-73-25S-66.666000D
SIT1602BI-73-25S-66.666000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-25S-66.666000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-25S-66.666000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-25S-66.666000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-25S-66.666000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-25S-66.666000D?
GRM0336S1E130GD01D GRM0336S1E130GD01D Murata, CAP CER 13PF 25V S2H 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
CMF5551R000FKBF CMF5551R000FKBF Vishay Dale, RES 51 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
HKQ04020N7B-T HKQ04020N7B-T Taiyo Yuden, FIXED IND 0.7NH 470MA 90 MOHM, 01005 (0402 Metric), * 查看
7447732022 7447732022 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 2.2UH 1.71A 90MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
817-22-042-30-001101 817-22-042-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING 42POS DUAL SMD, -, * 查看